روش تنظیم رابط نماینده ، جهت ثبت دامنه در پنل شما

کاربر گرامی جهت ثبت دامنه توسط ارسباران هاست در پنل ایرنیک و تحت مالکیت شما، باید تنظیمات را مطابق توضیحات و تصاویر زیر اصلاح کنید:   ۱-   بعد از وارد شدن به حساب کاربری   خود در سایت NIC.ir طبق ... بیشتر »

17th Sep 2019
نحوه ی تنظیم DNS اختصاصی

  با تنظیم DNS یا  Domain Name Server دامنه شما به هاست مورد نظر اتصال می یابد. جهت این منظور به پنل خود در سایت www.nic.ir وارد شوید. اگر هنوز به عضویت این سایت درنیامده اید ابتدا عضو شوید سپس وارد پنل خود ... بیشتر »

14th Jul 2019
ست شدن DNS ها چقدر زمان خواهد برد

پس از سفارش میزبانی وب ، برای اتصال دامنه به هاست باید dns ها را در کنترل پنل دامنه تنظیم نمایید. برای چک dns می توانید از سایت intodns استفاده نمایید که اطلاعات کاملی از ip و dns را خدمت شما ارائه می ... بیشتر »

22nd Jan 2019
راهنمای ثبت نام در ایرنیک

راهنمای ثبت نام در ایرنیک   1. برای ساخت شناسه کاربری در Nic.ir بر روی این لینک کلیک نمایید.در مرحله اول نوع شناسه خود را انتخاب نمایید. (شخص حقیقی - شرکت، مؤسسه یا نهاد غیردولتی - مرکز آموزشی و ... بیشتر »

22nd Jan 2019
انتخاب واحد پولی برای خرید هاست یا دامنه

  ابتدا باری خرید هاست یا دامنه واحد پولی خورد را انتخاب کنید سپس هز قسمت های تعیین شدههاست یا دامنه خود را اتخاب کنید  برای انتخاب واحد پولی که به طور پیش فرض تمان میباشد  که میخواهید  به ریال ... بیشتر »

13th Dec 2018
با تشکر از شما برای انتخاب WHMCS!

خوش آمدید به WHMCS! شما یک انتخاب عالی انجام داده اید و ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا سریعا به سرعت کار کنید.   این یک نمونه نمونه است. اطلاعیه ها یک راه عالی برای حفظ مشتریان خود در مورد اخبار و ... بیشتر »

15th Nov 2018
آموزش فارسی کردن store و browse all در whmcs

آموزش فارسی کردن store و browse all در whmcs آموزش فارسی کردن store و browse all در whmcs : اگر از whmcs نسخه 7 استفاده کرده باشید حتما منوی جدیدی با نام Store و Browse All را مشاهده کرده اید که به منوهای بالای whmcs اضافه شده ... بیشتر »

15th Nov 2018